Google hledávání na tomto webu:

SLZY NA KONCI KRAJSKÉHO FINÁLE VE FLORBALE

K zajímavé situaci došlo po skončení krajského finále ve florbale. Hráčky týmů hrajících finále měly totiž v očích slzy. Pro jedny to byly slzy radosti a pro druhé slzy smutku. Ale od začátku ….
Ve středu 20. ledna se hrál finálový turnaj školních florbalových týmů, kam se po vítězství k okrskovém a okresním kole dostaly žákyně 6. – 7. tříd ze ZŠ Jih Mariánské Lázně. Na turnaj se připravovaly pod vedením Marka Petruše a Jindřicha Primase 2 – 3 krát týdně a jely na turnaj s velký očekáváním.
V základní skupině turnaje porazily ZŠ Ostrov 2 : 0 a ZŠ Konečná Karlovy Vary 5 : 2, v semifinále si hladce poradily se ZŠ Kraslice 7 : 1, a ve finále je čekala ZŠ Truhlářská Karlovy Vary. Před zápasem upozorňovali trenéři na tři výjimečné soupeřky. Střelkyni s číslem 10, hbitou a rychlou hráčku se 4 a se 7 hrající bojovnicí. Na konci 1. poločasu se nepodařilo ubránit střelkyni a prohrávalo se 0 : 1. O přestávce však trenéři povzbuzovali, že ještě není všemu konec. A nebyl!!! Na začátku 2. poločasu vyrovnala Nikča Primasová a po mohutném tlaku se prosadila nádhernou střelou Katka Kovacsová. Po závěrečném hvizdu mohly vytrysknout slzy radosti a oslava postupu mezi nejlepších 16 školních týmů v České republice.